Witamy na naszej stronie internetowej.

Jesteśmy pierwszą w Polsce siecią sklepów convenient z produktami ekologicznymi. Nasz pierwszy stacjonarny sklep powstał w Krakowie przy ulicy kalwaryjskiej 38. 

Naszą misją jest propagowanie zdrowego trybu życia, a szczególnie zdrowego sposobu odżywiania, poprzez ułatwianie dostępu do zdrowej żywności  w sklepie online oraz naszych sklepach stacjonarnych, które będą zlokalizowane w największych miastach Polski, blisko naszych klientów.

Wiemy jak cenny jest czas, dlatego naszym celem jest dostarczanie klientom jak najprostszych rozwiązań w kwestii zakupów, dlatego aby nasi klienci nie tracili czasu na poszukiwanie najlepszych dla siebie produktów, zbudowaliśmy asortyment i nasze sklepy tak, aby gwarantowały kompletne, komfortowe, a przede wszystkim zdrowe zakupy.

W naszych sklepach oferujemy żywność ekologiczną, produkty dietetyczne, eko kosmetyki i środki czystości. Wiele wysiłku wkładamy, aby nasi klienci mieli duży wybór najlepszej jakości produktów świeżej żywności  - warzyw, owoców, wędlin, mięsa oraz nabiału, ponieważ wiemy, że najzdrowsza jest ta najmniej przetworzona żywność. W swojej strategii dotyczącej doboru asortymentu stawiamy na jakość, świeżość oraz regionalizm. Filarami tej wizji jest certyfikacja Bio oraz lokalne firmy stawiające na tradycyjne, ekologiczne metody produkcji.

 

Posiadamy w ofercie ok. 2,5 tys. artykułów, w tym najlepsze krajowe i europejskie marki Bio. Większość z nich to certyfikowana żywność ekologiczna, co potwierdzone jest odpowiednimi certyfikatami i oznaczeniami, które znajdują się na produktach.

Produkty cechuje wysoka jakość i prawdziwe, naturalne walory smakowe. Żywność jest smaczna i aromatyczna, a dzięki stałej kontroli procesu wytwarzania oraz gwarancjom Ośrodków Certyfikujących mamy pewność co do jej jakości.

Sposób produkcji w oparciu o tradycyjne metody, bez zbędnych wypełniaczy oraz konserwantów pozwala wytworzyć zdrowsze produkty o lepszych walorach smakowych.

Produkty wytwarzane są bez użycia sztucznych nawozów lub środków ochrony roślin i nie zawierają chemicznych substancji konserwujących.

Jesteśmy partnerem dla kilkudziesięciu dostawców, z których duża część to regionalne firmy rodzinne.

 

Stale pracujemy nad ofertą naszych sklepów (stacjonarnych oraz internetowego), aby dostarczyć klientom żywność bez konserwantów, aromatów, barwników, wypełniaczy, spulchniaczy i wielu innych środków, które kumulują się w naszych organizmach, obciążając i osłabiając niszczą naszą witalność. Pragniemy realizować naszą misję poprzez rozwój sklepów stacjonarnych w nowych lokalizacjach – blisko naszych klientów, a także stale wzbogacając nasze sklepy w nową ofertę produktową, czytelne informacje dotyczące ich certyfikatów oraz składu, aby łatwiej komponować zakupy zgodne ze stosowaną przez naszych klientów dietą.